SEÇİLECEK KIYAFETLER

• Seçilecek kıyafetlerin rahat ve kullanışlı olmasına özen gösterilmelidir.

– Sırt çantası
– AGGİK Antrenman Formaları
– 2 Adet Spor Ayakkabısı
– 1 Adet Palto
– 1 Adet Klasik Ayakkabı
– 1 Adet Şapka Veya Bere
– 6 Adet İç çamaşırı
– 1 Adet Su Matarası
– 2 Adet Eşofman
– 1 Adet Mayo
– 2 Adet Sort
– 1 çift Terlik
– 4 çift Spor çorabı
– Diş Fırçası Ve Macunu
– 2 Kazak Ya Da Polar üst
– Deodorant
– 2 Adet Sweet-Shirt
– Pantolon Ve Gömlek
– Fotograf Makinesi
-. 1 Adet Yeni Kitap
– Kirlileri Koyacakları Kirli Torbası –
– 1 Adet Kol Saati

UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Kampçinin kullandığı ilaç ve özel sağlık malzemesi varsa veli tarafından coachlara teslim edilmek zorundadır. Ayrıca kullanım şekillerinin de yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. özellikle sağlıkla ilgili sorunu olan çocukların ailelerinin coachlarla ayrıntılı konuşmaları gerekmektedir. Uyurgezerlik gibi özellikleri olan çocukların kesinlikle belirtilmesi gerekmektedir. Belirli yemeklere alerjisi olan çocukların alerji yapan yiyeceklerin listesinin verilmesi gerekmektedir Ayrıca doktorlarının telefon numaraları da yazılması istenmektedir.

Kampçnın kamp dahilindeki tüm ihtiyaçları AGGİK tarafından karşılanmaktadır. Para harcamalarnı gerektiren her hangi bir yer bulunmamaktadır. Ancak bazı kampçılar telefon kartı, pil gibi bazı gereçlere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu durumlar için çocuğunuza vermek isteyeceğiniz harçlık olacaktır. Bu harçlıklar bir zarfin içinde coachlara teslim edilmek zorundadır. İhtiyaç halinde para bu zarfların içinden verilirken tarih ve miktari da yazılacaktır. Kamp sonunda artan miktar kampçılara teslim edilecektir. Bildirilmeyen harçlıklardan AGGİK sorumlu değildir.

Kampçıların yoğun bir programı olacağından kamp programını etkilemeden çocuğunuza ulaşmanız mümkün değildir. çocukların kamptan en üst düzeyde yararlanmalarının engel olacak kesintilerin yaşanmasını önlemek için kamp sırasında ailelerin çocuklarını telefonla aramamaları konusun da çok titiz olacağız. çocuklarınıza kampta bağımsızlık ve güven duygusu kazandırmayı arzu etmekteyiz. Bu yüzden cep telefonu getirilmesi ve kullanılması yasaktır. Telefon getiren çocukların telefonları kamp sonu verilmek koşuluyla coachlarda kalacaktır. Aileler coachlar aracıiığıyla akşam saatlerinde belirlenecek belli saatlerde kampçılarla görüşecektir. Ya da aynı saatlerde kampçıların kartlı telefonlardan evlerini aramalarına izin verilecektir. Acil durumlarda coachlarla iletişim kurulacaktır.

Kampçıların birçoğu evlerinden ilk kez ayrılıyor olabilirler. Bu deneyim onların yaşamında bir dönüm noktası olabilir. İçlerinden bazılarında evden ayrılma vakti yaklaştıkça bazı sıkıntılar ve heyecanlar oluşacaktır. Bu tip endişeler kamp yerine varılmasıyla geçecektir. Kamp sayesinde sizler ve çocuklarınız çok ayrı bir deneyim ve heyecanı tatmış olacaksınız. Bu çocuklar için iyi bir yaşam deneyimidir.

Ailelerin kampı ziyaret etmemeleri önemle rica olunur. Ziyaret esnasında hem çocuğunuz hem de diğer kampçılar olumsuz etkilenecektir. Bunlara rağmen ısrarla çocuğunuzu görmeniz gerekiyorsa coachlarla iletişim kurmanız ve en uygun zamanın onlar tarafından ayarlanması gerekmektedir.
Kamp tarihine rastlayan doğum günleri kampçılarla beraber kutlanır.

Kamp kurallarına uymayan çocuklar aynı gün ailelerine teslim edilir. Para iadesi yapılmaz.

Giysilerin karışmaması amacıyla etiketlere isimlerinin yazılması rica edilir.

Unutulan malzemeler kamptan sonraki hafta AGGIK merkez ofisinden temin edilir.

AGGIK antrenman formalarının getirilmesi şarttır.

Odalar 3 er kişiden oluşur ve odalarda kalacaklar coachlar tarafindan belirlenir.

Kampçılar duvara asılacak oda kurallarına harfiyen uymak zorundadır.

Her üç odaya bir coach bakacaktır.

Kampa hareket yerleri ve saatleri kamp tarihinden önce bildirilecektir.

Kampçıların hareket saatinden en az 15 dakika önce yerlerinde hazır bulanmaları gerekmektedir.

Call Now Button